Grupa BIOME jest firmą wpierającą biznes na różnych płaszczyznach. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają nam na efektywne zarządzanie i aktywny rozwój. Szukasz solidnego partnera do współpracy? Sprawdź naszą bogatą ofertę.

tel. 12 357-47-49
info@biome.pl

os. Piastów 65 lok. U11
31-625 Kraków

 
Biome

Witamy!

Grupa Biome jest firmą wpierającą biznes na różnych płaszczyznach. Obszar naszego głównego działania to dystrybucja zdrowej żywności, kosmetyków oraz wyrobów medycznych. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają nam na dostarczenie naszym partnerom wysokiej jakości produktów dopasowanych do ich zapotrzebowania. Dzięki połączniu z grupą Magnesio nasi klienci zyskali także dodatkowe wsparcie z zakresu marketingu co bezpośrednio wpłynie za poziom sprzedaży usług lub produktów. Szukasz solidnego partnera do współpracy? Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Naszą misją jest oferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie i produktów najlepszej jakości. Każdego dnia staramy się jeszcze bardziej dopasować się do Państwa potrzeb.
Nasza najnowsza marka Mangostan Gold to kolejny krok w ciągłym rozwoju grupy BIOME. Nowość na polskim rynku, wysokiej klasy soki z owucu Mangostanu, Acai oraz Goji dynamicznie zdobywają popularność i zaufanie klientów.

Zapraszamy do współpracy!

copyright © magnesio