Grupa BIOME jest firmą wpierającą biznes na różnych płaszczyznach. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają nam na efektywne zarządzanie i aktywny rozwój. Szukasz solidnego partnera do współpracy? Sprawdź naszą bogatą ofertę.

tel. 12 357-47-49
info@biome.pl

os. Piastów 65 lok. U11
31-625 Kraków

 

tl_files/magnesiohurt/promo_img_3.png

O firmie

Biome to prężnie rozwijająca się grupa biznesowa działająca w branżach: dystrybucji zdrowej żywności, kosmetyków oraz wyrobów medycznych, usług marketingowych oraz sprzedaży detalicznej.

Grupa Biome jest firmą wpierającą biznes na różnych płaszczyznach. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwalają nam na efektywne zarządzanie i aktywny rozwój. Szukasz solidnego partnera do współpracy? Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Naszą misją jest oferowanie Państwu usług na najwyższym poziomie i produktów najlepszej jakości. Każdego dnia staramy się jeszcze bardziej dopasować się do Państwa potrzeb.
Nasza najnowsza marka Mangostan Gold  to kolejny krok w ciągłym rozwoju grupy Biome. Nowość na polskim rynku, rewolucyjna mieszanka soków z Mangostanu, Acai oraz Goji, dynamicznie zdobywaja popularność i zaufanie klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz zacząc sprzedawać nasze produkty skontaktuj się z nami! info@biome.pl

copyright © magnesio